Dwa w jednym

Ostatni weekend uważam za niezwykle udany. Udało nam się połączyć dwie przyjemności w jedną. My spędziliśmy przemile czas w towarzystwie Kasi i Jacka. Uwielbiamy ich dom i agroturystkę. Można się poczuć to naprawdę wspaniale. Zaintrygowanych zapraszam - TUTAJ. Natomiast Idriss odbyła z Totusem romantyczną randkę, która mam nadzieję będzie obfitować gromadką szczeniąt.

Teraz pozostaje nam czekać na pierwsze badanie usg, które planuję wykonać za 4 tygodnie, a które pokaże, czy Idriss jest szczenna.

Malutka relacja foto - poprawimy się po narodzeniu szczeniąt.

Idriss Chatka ZielarkiTotus

tesoro mio tesoro mio     

Zielona Góra 8-10 stycznia  2016r


 

Jajko niespodzianka :)

USG Tesoro Mio


Badanie USG wykonane i już wszystko jasne ! Czekamy na małe E-Skarby :)

Na fotce maleństwo Idriss i Totusa :)

 

 

Zielona Góra, 5 luty 2016r


 

Tajemnica prawie wielkanocnego jajka

Idriss długo nas przetrzymała, ale w końcu jest rozwiązanie zagadki pt: „jajko niespodzianka”.

Moja koleżanka Kasia, właścicielka Totusa – ojca miotu - napisała dziś moim psim przyjaciółkom tak: Są 2 euforie!!! Stan emocjonalny, w którym znajduje się Iwona i Euforia, która właśnie na świat!! Z kolei jak znam inną moją kumpelę, Julkę, w odpowiedzi na pytanie: Co było w jajku?, odpowiedziałby: Samo żółtko :).

Po takim wstępie, z wielką przyjemnością przedstawiam EUFORIĘ Tesoro Mio :), małą smoczycę o słusznej wadze urodzeniowej 640 gram :)

EUFORIA Tesoro Mio EUFORIA Tesoro Mio IDRISS i EUFORIA

więcej zdjęć małej EUFORII - tutaj

Dziękuję także wszystkim kibicom, którzy dopytawali się jak się ma Iduchna i czy już się wykuło :)

Zielona Góra 18 marca  2016r.
foto: Iwona Piatkowiak


 

Euforia już w nowym domu

Euforia BlankaSkończyła się moja przygoda z Euforią. Effi zamieszkała już w swoim nowym domu. Domu nowym, ale znanym :). Jest drugim hovawartem w rodzinie, ale czy pozostanie druga? :) Dziewczyna ma charakter i czas pokaże, czy gentleman Drago odstąpi jej pierwszeństwa w stadzie. W końcu Effka jest córką "Królowej Matki", a Draguś synem "Księżniczki" :):):). 

Euforia zawładnęła sercem swojej nowej rodziny. O jej poczynaniach przeczytacie na ich wspólnym blogu: Drago & Euforia Tesoro Mio.

Blance, Sebastianowi, Łukaszowi i Michałowi dziękuję za stworzenie wspaniałego domu dla Drago Tesoro Mio i mojej małej Euforii Tesoro Mio.

 Kraków, 19 września 2016r.
foto:Blanka